O Nas

O Nas

Firma Car Park Sp. z o.o. powstała w Polsce i bardzo szybko stała się godnym zaufania, odpowiedzialnym partnerem businessowym. Zespól firmy tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży parkingowej, naszą misja jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań, umożliwiających skuteczne i efektywne zarządzanie parkingami.
Ultimate Responsive Image Slider Plugin Powered By Weblizar

Logo CP

Car Park Sp. z o.o to autoryzowany partner  AMANO Europe (będącego częścią Amano Corporation Japan) firmy która jest światowym potentatem wysokiej klasy rozwiązań parkingowych. Oferujemy klientom najnowocześniejszą wersję systemu parkingowego, który wyróżnia się szeroką gamą zastosowań, możliwością integracji z innymi systemami oraz nowoczesnym designem.

Opierając się na naszym bogatym doświadczeniu  jesteśmy w stanie opracować  i wdrożyć  właściwą koncepcję parkingu,  od  projektu instalacji poprzez  dostarczenie i profesjonalny montaż urządzeń firmy AMANO oraz w późniejszym okresie  zapewnić serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza firma jest wiodącym operatorem, zarządcą oraz dzierżawcą powierzchni parkingowych na terenie całego kraju. Pozwala to na zbudowanie elastycznej formy współpracy biznesowej pomiędzy Car Park Sp. z o.o oraz Inwestorami dysponującymi powierzchniami parkingowymi.

Poza sprzedażą systemów parkingowych, znajdziecie Państwo w naszej ofercie:

Zarządzania Parkingami

Dzierżawienia Parkingów

Zarządzanie strefami płatnego parkowania (dostawa oraz obsługa parkometrów)

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na terenie całego kraju (kliknij na poniższą mapę)

poland-maps

Wyposażyliśmy

50

parkingów

Obsługujemy

15000

dziennie klientów

Zaufało nam już

50

firm

Zaufali nam