Business Garden Poznań

Powrót
Business Garden Poznań

Poznań
ul. Kolorowa, 60-198 Poznań

3 Wjazdy, 3 Wyjazdy
2 Kasy Automatyczne z płatnościami bezgotówkowymi
955 miejsc parkingowych

Business Garden Poznań jest największym parkiem biznesowym realizowanym obecnie w Poznaniu. Składać się będzie z 9 budynków usytuowanych na działce o powierzchni ponad sześciu hektarów oraz zapewni powierzchnie biurowe, zaplecze konferencyjne i związane z nim udogodnienia, z doskonałym dostępem  do infrastruktury miejskiej.

Business Garden wyróżnia kameralny charakter zabudowy. Budynki usytułowane są względem siebie w sposób zapewniający prywatność i najlepszą ekspozycję względem słońca w ciągu całego roku. Natomiast kształt i wymiary poszczególnych pięter gwarantują swobodną  i optymalną aranżację powierzchni przez najemców. Dają także możliwość ekspansji w ramach jednego kompleksu.

Podobnie, jak we wszystkich pozostałych inwestycjach Business Garden, projekt w Poznaniu został zaprojektowany w oparciu o nowoczesne i energooszczędne rozwiązania techniczne zgodne z wymogami certyfikacji LEED i jako pierwszy park biznesowy i druga inwestycja w Poznaniu, otrzymał precertyfikację LEED Gold.

Na obiekcie zainstalowano system parkingowy Amano Xparc. System został zintegrowany z budynkowymi kartami kontroli dostępu, na podstawie których możliwy jest wjazd na parking. Powierzchnię parkingową podzielono na dwie części, rotacyjną oraz abonamentową. Część rotacyjna z dwiema kasami automatycznymi XP7900 z opcją płatności bezgotówkowych obejmuje cały obszar parkingu naziemnego. Do części podziemnej przewidzianej pod ruch abonamentowy przewidziano dwie rampy dwukierunkowe z urządzeniami Amano Xparc.

Łącznie system nadzoruje 955 miejsc parkingowych.