New City – Warszawa

Powrót
New City – Warszawa

Warszawa
ul. Marynarska 15

7 wjazdów 7 wyjazdów
Kasa automatyczna
14 czytników dalekiego zasięgu Nedap
1275 miejsc parkingowych

System Nesting wymuszający przejazd do strefy docelowej dla klientów abonamentowych.

Budynek New City to projekt wyróżniający się swoją elegancją i stylem architektonicznym, gdzie każdy detal został dopracowany do perfekcji, a szklana fasada budynku, w połączeniu z jego lokalizacją, klasyfikuje ten biurowiec jako reprezentacyjny dla całej przestrzeni biznesowej Mokotowa. Projekt nawiązuje swoim zamysłem do konstrukcji łodzi typu katamaran, gdzie okazałe, łukowate w kształcie, skrzydła ( budynek A i B) wieńczą, a wręcz zamykają z dwóch stron, bryłę środkowej części budynku (budynek C), która w efekcie zyskuje charakter centralny i reprezentacyjny.

Powstała koncepcja to „Nowe Miasto w mieście” – kompleks biurowo – usługowy z własnymi ciągami ruchu pieszego oraz samochodowego oraz własnym „centrum” usługowym i konferencyjnym zapewniającym zarówno użytkownikom jak i gościom maksimum udogodnień.

Dzięki swojej niepowtarzalnej architekturze oraz rozwiązaniom funkcjonalnym jest to budynek zdecydowanie wyróżniający się spośród otoczenia – sprawiający nieodparte wrażenie dominowania nad całą okolicą, gdzie kształt i piękno bryły zostały idealnie wkomponowane w otaczający krajobraz.

Firma Car Park podpisała umowę z New City II na wyposażenie parkingu w nowoczesny sprzęt parkingowy firmy AMANO EUROPE. Na parkingu tym będzie mogła zaparkować imponująca liczba 1205 samochodów.