Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar

возвращение
Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar

Poznań
ul. Półwiejska 42

5 Wjazdów 5 Wyjazdów
13 Kas Automatycznych
Płatności Bezgotówkowe
2 Stanowiska Obsługi Kasjerskiej
System Rozpoznawania Tablic Rejestracyjnych LPR
Oprogramowanie dla strefy dostaw
Oprogramowanie hotelowe
Ponad 1000 miejsc parkingowych

Dostawa systemu parkingowego Amano Xparc dla Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar to jedna z najbardziej prestiżowych instalacji w portfolio firmy Car Park. Czujemy się docenieni faktem, iż Inwestor wybierając Naszą Firmę, dokonał świadomego wyboru, mając przeszło 10 letnie doświadczenie z zarządzania parkingiem w oparciu o urządzenia innego producenta.

Zainstalowany system stanowi najbardziej rozbudowaną wersję Amano Xparc. Każda linia wjazdowa oraz wyjazdowa wyposażona została w system rozpoznawania tablic rejestracyjnych LPR. Rozwiązanie to cieszy się dużą sympatią ze strony użytkowników, którzy po opłaceniu biletu nie są już zmuszeni oddawać go w urządzeniu wyjazdowym, ponieważ szlaban otwiera się automatycznie po rozpoznaniu tablicy rejestracyjnej auta przypisanej do danego biletu. Ponadto rozwiązanie to znacznie podnosi bezpieczeństwo parkingu, pomaga w jego sprawnym zarządzaniu i znacznie uszczelnia działanie systemu.

5 z 13 kas automatycznych XP7920 została wyposażona w opcję płatności bezgotówkowych, zarówno przy użyciu kart stykowych jak i zbliżeniowych. Każda z kas umożliwia płatność banknotami oraz monetami, wydając resztę w monetach. System pozwala na wykupienie w kasie automatycznej zgubionego biletu bazując na numerach tablicy rejestracyjnej i obliczając stawkę za zgubiony bilet zgodnie z faktycznym czasem postoju na parkingu.

Kolejnym rozwiązaniem wdrożonym na obiekcie jest oprogramowanie dla strefy dostaw. W oparciu o kamery LPR oraz urządzenie przenośne (tablet) pracownik parkingu autoryzuje wjazd na parking dla dostawcy, który nie musi pobierać biletu parkingowego. Parkowanie dostawców odbywa się na indywidualnych warunkach, innych niż dla reszty klientów galerii. Jeśli dostawca wyjedzie z parkingu w przewidzianym darmowym czasie na rozładunek, szlaban otworzy się automatycznie po odczytaniu numeru tablicy rejestracyjnej. Jeśli nie, czas za postój należy opłacić w jednym w punktów poboru opłat.

Xwebcashier to funkcjonalność przewidziana dla sąsiadujących z Galerią hoteli. Bilety gości hotelowych są konwertowane na vouchery czasowe, które umożliwiają wielokrotne korzystanie z parkingu w oparciu o jeden bilet, pobrany na wjeździe za pierwszym razem. System kamer LPR umożliwi wjazd oraz wyjazd z parkingu wyłącznie w oparciu o odczyt tablic rejestracyjnych gościa hotelowego, bez konieczności skanowania biletu. Rozwiązanie to cieszy się dużym uznaniem ze strony gości, z uwagi na jego wygodę. Gdy pobyt w hotelu dobiega końca, Voucher na parking automatycznie wygasa.