Galeria Młociny Warszawa

Powrót
Galeria Młociny Warszawa

Warszawa
ul. Zgrupowania AK 15

System parkingowy

Z radością pragniemy przedstawić Państwu nasz najnowszy a zarazem największy w historii projekt – system parkingowy dla Galerii Młociny w Warszawie. Powierzchnia całkowita tego obiektu to przeszło 220 tysięcy metrów kwadratowych przeznaczonych na funkcje handlowe, biurowe, usługowe oraz rekreacyjne. Tym samym Galeria Młociny jest jednym z największych centrum handlowych w Polsce z bardzo bogatą ofertą modową oraz gastronomiczną. Elementem wyróżniającym obiekt jest również ogród na dachu o powierzchni przeszło 2 tysięcy metrów kwadratowych.
Wrażenie robi również parking – to przeszło 2100 miejsc parkingowych ulokowanych na 3 kondygnacjach podziemnych. Dla zapewniania płynności ruchu zaprojektowano 5 niezależnych linii wjazdowych i 5 linii wyjazdowych. Opłaty za parking można dokonać w jednej z 16 kas automatycznych rozmieszczonych na części garażowej, jak również bezpośrednio przy wyjeździe za pomocą karty PayPass. Wkrótce udostępniona zostanie również funkcja opłacenia parkingu z poziomu aplikacji mobilnej dedykowanej dla Centrum Handlowego. Dużą nowością technologiczną jest uruchomienie systemu Amano Xparc w wersji Ticketless – oznacza to, że klienci nie są zmuszeni do pobierania biletów parkingowych przy wjeździe – szlabany otwierają się automatycznie zaraz po rozpoznaniu tablicy rejestracyjnej pojazdu. Jest to wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy nie muszą obawiać się już o zgubienie biletu parkingowego, zaś dla Właścicieli obiektu gwarantuje oszczędności w budżecie z tytułu zredukowania do minimum materiałów eksploatacyjnych. Ciekawym rozwiązaniem jest również integracja pomiędzy systemem płatnego parkowania a systemem naprowadzania na wolne miejsce. Klienci nie muszą już pamiętać, na którym poziomie i w której strefie zaparkowali swoje auto, wystarczy jego numer wpisać na dotykowym ekranie kiosku informacyjnego lub kasy płatniczej a system automatycznie wyszuka lokalizację pojazdu, wyświetli jego zdjęcie oraz wskaże lokalizację.
Mamy nadzieję, że wszystkie te udogodnienia będą pozytywnie odebrane przez klientów licznie odwiedzających Galerię Młociny. Cieszymy się jednocześnie, że mieliśmy szansę uczestniczyć w tym wyjątkowym projekcie.