Silver Tower Center

Powrót
Silver Tower Center

Wrocław
Plac Konstytucji 3 maja 3

184 miejsca parkingowe
2 Wjazdy 2 Wyjazdy
1 Kasa Automatyczna
Xwebcashier - Aplikacja dla hoteli

Silver Tower Center to wysokiej klasy biurowiec w doskonałej lokalizacji – w samym centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP i dworca PKS.  Oferuje nowoczesną, w pełni funkcjonalną i elastyczną przestrzeń biurową o łącznej powierzchni ponad 7 tys. mkw. Rozplanowana została na kilkunastu kondygnacjach obiektu (od 2 do 13), w części niższej oraz wysokiej.

Przestrzeń biurowa zapewnia duży komfort indywidualnego aranżowania powierzchni. Do dyspozycji  klientów jest także nowoczesna restauracja oraz zlokalizowany na parterze pasaż usługowo-handlowy, umożliwiający zrobienie różnorodnych zakupów. Kierowcy mogą korzystać z dwukondygnacyjnego podziemnego parkingu ze 184 miejscami postojowymi.

Obiekt został wyposażony w system parkingowy Amano Xparc. Parking podzielono na dwa sektory, rotacyjny oraz abonamentowy. Główny wjazd na parking prowadzi do strefy rotacyjnej na poziom -1, jest to sektor przeznaczony dla interesantów Najemców Biurowca oraz klientów pasażu handlowego. Poziom -2 oddzielony jest kolejnymi urządzeniami Amano, wygradza strefę abonamentową oraz miejsca dla klientów Hotelu. Zastosowanie funkcji Nesting umożliwia wymuszenie na klientach abonamentowych zjazdu do sterfy na poziomie -2 pod groźbą opłaty dodatkowej za postój w strefie rotacyjnej.

Również klienci rotacyjni, którzy wjadą do strefy abonamentowej, automatycznie zostaną obciążeni opłatą dodatkową, która uiścić należy w kasie automatycznej.

Rozwiązanie pod nazwą Xwebcashier umożliwia w prosty sposób przekodowanie biletów jednorazowych na bilety wielokrotnego użytku, z których korzystać mogą goście hotelowi. Pracownicy recepcji po zeskanowaniu biletu, określają ilość dni, jaką dany bilet ma być aktywny, system automatycznie kalkuluje wysokość opłaty parkingowej według indywidualnego cennika hotelu. Przekodowany bilet umożliwia korzystanie z obu stref parkingowych, gdzie ulokowane są miejsca parkingu hotelowego.

Xwebcashier to najbardziej optymalne rozwiązanie dla hoteli, którego dużym plusem jest brak konieczności dokupowania dodatkowego hardwearu, funkcjonalność obsługiwana jest z poziomu przeglądarki internetowej dowolnego komputera z system operacyjnym Windows/Linux za pośrednictwem połączenia sieciowego z serwerem systemu parkingowego, lub opcjonalnie z wykorzystaniem łączy internetowych. Jest to najbardziej optymalne rozwiązanie w przypadku hoteli, które współdzielą parking z biurowcami lub komercyjnymi parkingami rotacyjnymi.